کاهش تولید ۱۰ معدنکار برتر طلا در سه ماهه سوم ۲۰۲۱ / افت عیار معادن شرکت های طلایی

کاهش تولید ۱۰ معدنکار برتر طلا در سه ماهه سوم ۲۰۲۱ - افت عیار معادن شرکت های طلایی

تولید طلای ۱۰ شرکت برتر معدنکار طلای جهان طی سه ماهه سوم سال جاری میلادی شاهد افت ۵ درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته بود.

دبیر خبر(دبیر خبر)

1400/11/18 | 00:11

نظری ثبت نشده

کاهش تولید ۱۰ معدنکار برتر طلا در سه ماهه سوم ۲۰۲۱ - افت عیار معادن شرکت های طلایی

بر اساس گزارش گلدنیوز به نقل از وب سایت کیتکو میزان تولید 10 شرکت معدنکار بزرگ طلا در جهان طی سه ماهه سوم سال 2021 میلادی با 5 درصد افت نسبت به مدت مشابه سال گذشته به 6 میلیون 737هزار اونس کاهش یافت.

کاهش تولید ۱۰ معدنکار برتر طلا در سه ماهه سوم ۲۰۲۱


طی این مدت، شرکت نیومونت با وجود افت تولید 7 درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته میلادی توانست با تولید یک میلیون و 422هزار اونس طلا در رتبه نخست تولید فلز زرد در جهان بایستد.

کاهش عیار در برخی از معادن

این افت به دلایلی همچون کاهش عیار در برخی معادن این شرکت و نیز انجام عملیات تعمیر و نگهداری در برخی معادن و کارخانه های شرکت نیومونت روی داده است
همچنین شرکت باریک به عنوان دومین تولیدکننده طلای جهان طی مدت یاد شده، یک میلیون و92هزار اونس طلا تولید کرد که نسبت به مدت مشابه سال 2021 میلادی حاکی از افت 5 درصدی است. علت این افت تولید کاهش عیار و همچنین مشکلات فنی در کارخانه عنوان شده است.

معدن پولیوس

از ابتدای جولای تا پایان سپتامبر 2021 میلادی، شرکت معدنی پولیوس با تولید 770هزار اونس طلا توانست در رتبه سومین شرکت برتر تولیدکننده طلا قرارگیرد. این در حالی است که میزان تولید این شرکت نسبت به مدت مشابه سال گذشته بدون تغییر ماند.
طی مدت یاد شده، شرکت های معدنکار آنگلو گولد با تولید 613 هزار اونس طلا، گولدفیلدز با تولید 606 هزار اونس، آگنیکو ایگل با تولید 542 هزار اونس، کینروس با تولید 483 هزار اونس، هارمونی با تولید 414 هزار اونس، پلی متال با تولید 399هزار اونس و نیوکرست با تولید 396 هزار اونس طلا در رتبه های چهارم تا دهم جهان ایستادند.

منبع معدن نیوز

انتهای پیام/

اخبار صنعت طلا و جواهر در استان ها:

برتر

معدن طلا

عیار طلا

معدنکار

اخبار مرتبط


نظرات

نظردهی

دیدگاهی ثبت نشده نظر تو چیه؟

کامنتی برای این پست وجود ندارد

برترین مطالب

لیست قیمت