سفته الکترونیکی شد

سفته الکترونیکی شد

وزیر اقتصاد از فراهم شدن امکان خرید سفته به صورت اینترنتی و ۲۴ ساعته در بانک‌های ملی ، قرض‌الحسنه رسالت و آینده خبر داد.

دبیر خبر(دبیر خبر)

1400/11/20 | 00:11

نظری ثبت نشده

سفته الکترونیکی شد

به گزارش گلدنیوز به نقل از تسنیم ؛ سامانه سفته و برات الکترونیکی در وزارت اقتصاد به بهره‌برداری رسید که در این سامانه‌ مردم می‌توانند بدون نیاز به مراجعه حضوری و بطور 24 ساعته به ‎سفته و ‎برات الکترونیک دسترسی داشته باشند. 

سفته الکترونیکی شد

احسان خاندوزی وزیر امرو اقتصادی و دارایی در حاشیه مراسم رونمایی از این سامانه گفت: کاربران عمومی از هر کجایی که هستند و از منزل و محل کار خود بدون مراجعه به شعب یا واحدهای فروش سفته، امکان خرید سفته را خواهند داشت. همچنین امکان صدور هر پنج مرحله پس از فروش آن هم بدون حضور به شعب بانکی به صورت الکترونیکی انجام می‌شود یعنی افراد می‌توانند به صورت 24 ساعته و برخط ظهرنویسی سفته را هم انجام دهند.

وی با بیان این که در حال حاضر سه بانک دولتی, خصوصی و قرض الحسنه این خدمات اینترنتی را ارائه می‌دهند گفت:‌ بانک ملی، بانک قرض الحسنه رسالت و بانک آینده از فردا به صورت برخط و 24 ساعته آن را صادر می‌کنند. با صدور سفته الکترونیکی امکان جعل اسناد به صفر می‌رسد که این باعث گره‌گشایی بخشی از مسائل اقتصادی خواهد شد.

انتهای پیام/

اخبار صنعت طلا و جواهر در استان ها:

برتر

سفته

سفته الگترونیکی

اخبار مرتبط


نظرات

نظردهی

دیدگاهی ثبت نشده نظر تو چیه؟

کامنتی برای این پست وجود ندارد

برترین مطالب

لیست قیمت