آماده باش در بازار سکه /معامله گران خوش بین شدند

آماده باش در بازار سکه -معامله گران خوش بین شدند

قیمت سکه روز گذشته با فرمان کاهش نرخ دلار عقب نشینی کرد اما در معاملات پشت خطی شب گذشته معامله گران قیمت سکه را برای امروز 15 اسفند 1400 چگونه پیش بینی کرده اند؟

دبیر خبر(دبیر خبر)

1400/12/15 | 00:12

نظری ثبت نشده

آماده باش در بازار سکه -معامله گران خوش بین شدند

به گزارش گلدنیوز به نقل از اقتصادنیوز،بازار سکه روز گذشته با وجود اینکه اونس طلا بالای محدوده 1970 دلار قرار داشت در برابر کاهش قیمت دلار نتوانست مقاومت کند و در نهایت در مسیر سراشیبی قرار گرفت. قیمت سکه دیروز 80 هزار تومان ارزان شد و  با 11 میلیون 905 هزار تومان معامله شد و معامله گران را خوش بین کرد.

معامله گران سکه خوش بین هستند


رسیدن بهای اونس طلا به بالای 1970 دلار موجب خوش بینی معامله گران بازار سکه شده و آنها در انتظار صعود بیشتر این فلز گزان بهای جهانی هستند.

از طرفی هم اظهارات رافائل گروسی، مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی در تهران باعث شد که بازار ارز و سکه زمان رسیدن به توافق هسته ای را نزدیک حس کنند و همین امر موجب شده سکه بازان در حالت آماده باش به سر ببرند.

برخی از سکه بازان معتقدند که در صورتی نرخ دلار امروز محدوده 25 هزار و 800 تومان را از دست دهد احتمال افت قیمت سکه وجود دارد و از طرف دیگر عده ای دیگر می گویند قیمت اونس طلا امروز سد راه کاهش قیمت سکه می شود.

اما در معاملات پشت خطی شب گذشته معامله گران قیمت سکه را برای امروز 15 اسفند 1400 چگونه پیش بینی کرده اند؟

کاهش شبانه در بازار سکه


قیمت سکه در معاملات پشت خطی شب گذشته با 11 میلیون و 920 هزار تومان معامله شد.این قیمت نسبت به معاملات پشت خطی جمعه شب گذشته 90 هزار تومان کاهش را نشان می دهد. در معاملات پشت خطی جمعه شب قیمت سکه بر روی 12 میلیون و 10 هزار تومان قرار داشت.

انتهای پیام/

اخبار صنعت طلا و جواهر در استان ها:

برتر

قیمت سکه

قیمت دلار

قیمت اونس طلا

اخبار مرتبط


نظرات

نظردهی

دیدگاهی ثبت نشده نظر تو چیه؟

کامنتی برای این پست وجود ندارد

برترین مطالب

لیست قیمت