بازار ارز بهم ریخت /پیش بینی قیمت دلار 21 اسفند از مسیر برجام

بازار ارز بهم ریخت -پیش بینی قیمت دلار 21 اسفند از مسیر برجام

روز گذشته با خبر توقف موقت مذاکرات برجام از سوی جوزپ بورل، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا بازار ارز بهم ریخت و نرخ دلار یک کانال بالاتر رفت .

دبیر خبر(دبیر خبر)

1400/12/21 | 00:12

نظری ثبت نشده

بازار ارز بهم ریخت -پیش بینی قیمت دلار 21 اسفند از مسیر برجام

به گزارش گلدنیوز به نقل از اقتصادنیوز ؛ بازار ارز تهران روز پنجشنبه گذشته شاهد افت و خیز چشمگیر قیمت دلار نبود. این اسکناس آمریکایی در روز یاد شده 60 تومان بالا رفت و با 25 هزار و 820 تومان معامله شد. این نوسان محدود در حالی اتفاق افتاد که برخی از گمانه زنی ها حکایت از احتمال به توافق رسیدن مذاکرات هسته ای در هفته جاری را داشت.

بازار ارز بهم ریخت

 پیش بینی قیمت دلار از مسیر مذاکرات برجام

اما روز گذشته با خبر توقف موقت مذاکرات برجام  از سوی جوزپ بورل، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا بازار ارز بهم ریخت و نرخ دلار یک کانال بالا تررفت . برخی از معامله گران بازار دلار ایران می گفتند که مذاکرات  برجام با در خواست دقیقه نودی روسیه به زمین سفت رسیده و احتمال رسیدن به توافق به این زودی ها دور از انتظار است. 

اما عده ای دیگر از بازیگران بازار ارز تهران معتقد بودند که این توقف  موقت بوده و به معنای شکست قطعی مذاکرات نیست. آنها می گفتند که مذاکرات به زودی اغاز می شود  و بازار پس از التهابی مقطعی به دوران احتیاط حرکت خواهد کرد. 

اما معامله گران قیمت دلار را برای امروز 21 اسفند 1400 چگونه پیش بینی کرده اند؟ 

پیش بینی قیمت دلار از مسیر قیمت درهم

قیمت درهم در معاملات پشت خطی  شب گذشته با 7 هزار  70 تومان معامله شد که نسبت به قیمت معاملات نقدی روز پنجشنبه گذشته 50 تومان  رشد کرده بود.  بنابراین از مسیر قیمت درهم  ، نرخ دلار  امروز  صعودی است.

پیش بینی قیمت دلار از مسیر بازار فردایی

قیمت دلار فردایی در معاملات پشت خطی دیشب  با 26  هزار و 420 تومان معامله شد.  این قیمت نسبت به قیمت دلار در معاملات پشت خطی  چهارشنبه شب 630 تومان بالا رفته بود. قیمت دلار در معاملات پشت خطی  چهار شنبه شب بر روی 25 هزارو 790  تومان قرار داشت. بنابراین پیش بینی قیمت دلار از مسیر بازار فردایی صعودی است.

پیش بینی قیمت دلار از کانال هرات

در معاملات پشت خطی دلار هرات دیشب با 25 هزار و 510  تومان معامله شد که نسبت به قیمت چهار شنبه شب 680 تومان  رشد را نشان می دهد. چهار شنبه شب در معاملات پشت خطی قیمت دلار  بر روی 24 هزار و 830 تومان قرار داشت. بدین ترتیب در بازار هرات معامله گران به استقبال افزایش قیمت دلار  رفتند. در واقع معامله گران دلار پیش بینی کردند که قیمت دلار در بازار ارز امروز  شنبه 21 اسفند صعود می کند‌.

انتهای پیام/

اخبار صنعت طلا و جواهر در استان ها:

برتر

برجام

قیمت دلار

بازار ارز

مذاکرات برجام

اخبار مرتبط


نظرات

نظردهی

دیدگاهی ثبت نشده نظر تو چیه؟

کامنتی برای این پست وجود ندارد

برترین مطالب

لیست قیمت