ردپای روس ها در بازار دلار ایران/ پیش بینی قیمت دلار امروز

ردپای روس ها در بازار دلار ایران- پیش بینی قیمت دلار امروز

بازار ارز تهران روز گذشته شاهد رشد قیمت دلار بود اما معامله گران قیمت دلار را برای امروز 25 اسفند 1400 چگونه پیش بینی کرده اند؟

دبیر خبر(دبیر خبر)

1400/12/25 | 00:12

نظری ثبت نشده

ردپای روس ها در بازار دلار ایران- پیش بینی قیمت دلار امروز

به گزارش گلدنیوز اقتصادنیوز ، بازار دلار تهران روز گذشته شاهد رشد قیمت دلار بود . نرخ دلار عصر دیروز تقریبا 140 تومان بالاتر از روز دوشنبه بود و با 26 هزار 380 تومان معامله شد.

ردپای روس ها در بازار دلار ایران

بازار ارز تهران همزمان با توقف مذاکرات وین و در آستانه رسیدن به سال نو نوسان محدودی را ثبت کرده و معامله گران به تماشای مذاکرات و  عید نوروز نشسته اند. 

با این حال روز گذشته یک خبر جدید از مقر مذاکرات وین درباره برجام موجب افزایش فروش ها در بازار ارز تهران شد. این خبر حاکی از توافق آمریکا و روسیه بود. لاوروف، وزیر خارجه روسیه روز گذشته گفت: مسکو تضمین‌های کتبی از واشنگتن دریافت کرده است که تحریم‌ها مانع همکاری در چارچوب توافق هسته‌ای نخواهد شد. اولیانوف هم در اینباره توییت زد که برخی از خواسته های روسیه از سوی امریکا پذیرفته شده است.

به نظر می رسد بازار ارز تهران با این سیگنال ها به احتمال حصول توافق هسته ای خوشبین تر شده  به عقیده آنها  این مساله می تواند زمینه ساز احیای دوباره برجام شود. چنین باوری در بعدازظهر روز سه شنبه نیز در بازار تشدید شده و قدرت فروشندگان را بیشتر کرده بود. 

اما معامله گران قیمت دلار را برای امروز 25 اسفند 1400 چگونه پیش بینی کرده اند؟ 

پیش بینی قیمت دلار از مسیر قیمت درهم

قیمت درهم در معاملات پشت خطی شب گذشته با 7 هزار  190 تومان معامله شد که نسبت به قیمت معاملات نقدی روز گذشته 30 تومان پایین‌تر بود. بنابراین از مسیر قیمت درهم ، نرخ دلار  امروز  نزولی است.

پیش بینی قیمت دلار از مسیر بازار فردایی

قیمت دلار فردایی در معاملات پشت خطی دیشب 26 هزار و 500 تومان معامله شد. این قیمت در مقایسه با دوشنبه شب  تقریبا 80 تومان بالاتر بود. دوشنبه شب در معاملات پشت خطی قیمت دلار بر روی 26 هزار و 420 تومان قرار داشت. بنابراین پیش بینی قیمت دلار از مسیر بازار فردایی صعودی است. 

پیش بینی قیمت دلار از کانال هرات

در معاملات پشت خطی دلار هرات دیشب با 25 هزار و 520 تومان معامله شد که نسبت به قیمت دوشنبه شب 220 تومان رشد کرده  بود. دوشنبه شب در معاملات پشت خطی قیمت دلار بر روی 25 هزار و 300 تومان قرار داشت. بدین ترتیب در بازار هرات معامله گران به استقبال افزایش قیمت دلار  رفتند. در واقع معامله گران دلار پیش بینی کردند که قیمت دلار در بازار ارز امروز  چهارشنبه 25 اسفند بالا می رود. 

انتهای پیام/

اخبار صنعت طلا و جواهر در استان ها:

برتر

پیش بینی قیمت دلار

نرخ ارز

بازار دلار

اخبار مرتبط


نظرات

نظردهی

دیدگاهی ثبت نشده نظر تو چیه؟

کامنتی برای این پست وجود ندارد

برترین مطالب

لیست قیمت