سیگنال آمریکا به بازار دلار ایران /رشد شبانه قیمت دلار

سیگنال آمریکا به بازار دلار ایران -رشد شبانه قیمت دلار

دیروز خبر احتمال آزادسازی ارزهای بلوکه شده ایران از سوی مقامات آمریکایی تکذیب شد و به تبع آن در معاملات پشت خطی روز گذشته اسکناس آمریکایی افزایش را تجربه کرد.

دبیر خبر(دبیر خبر)

1401/01/27 | 00:01

نظری ثبت نشده

سیگنال آمریکا به بازار دلار ایران -رشد شبانه قیمت دلار

به گزارش گلدنیوز به نقل از اقتصادنیوز ، بازار دلار در اواسط هفته گذشته با طولانی شدن توقف مذاکرات وین و سیگنال های منفی از برجام  به کانال 28 هزار تومان صعود کرد اما در روز های پایانی خبر احتمال آزادسازی 7 میلیارد دلار از ارز های بلوکه شده ایران این کانال را از دست داد و در مقطعی زیر 27 هزار و 500 تومان معامله شد. قیمت دلار عصر روز پنجشنبه گذشته با 27 هزار و 650 تومان معامله شد.  

سیگنال آمریکا به بازار دلار ایران /رشد شبانه قیمت دلار

سیگنال آمریکا به بازار دلار ایران


دیروز خبر احتمال آزادسازی ارزهای بلوکه شده ایران از سوی مقامات آمریکایی تکذیب شد. سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا اعلام کرد، گزارش ها درباره این که پول های ایران در حساب های مسدود شده در کشورهای دیگر آزاد شده اند، نادرست هستند. نه شرکای ما این پول ها را به ایران داده اند و نه آمریکا انتقال این پول های بلوکه شده را مجاز یا تایید کرده است. به تبع آن در معاملات پشت خطی روز گذشته اسکناس آمریکایی افزایش را تجربه کرد.

عده ای از معامله گران بازار ارز تهران معتقدند که یکی از دلایلی که در اواخر هفته قبل مانع پیشروی نرخ دلار در کانال 28 هزا تومان شد همین خبر آزادسازی ارز های بلوکه شده بود.

از نگاه این دسته از بازیگران ارزی حال با تکذیب ابن خبر احتمال اینکه اسکناس آمریکایی بار دیگر به سمت کانال 28 هزار تومان برود وجود دارد . آنها می گویند دلار برای شکست 28 هزار تومان باید از محدوده 27 هزار و 800 تومان عبور کند.

انتهای پیام/

اخبار صنعت طلا و جواهر در استان ها:

برتر

دلار

قیمت دلار

بازار دلار

آزادسازی 7 میلیارد دلار از ارز های بلوکه شده ایران این

اخبار مرتبط


نظرات

نظردهی

دیدگاهی ثبت نشده نظر تو چیه؟

کامنتی برای این پست وجود ندارد

برترین مطالب

لیست قیمت