تداوم جذابیت طلا برای معامله‌گران؟

تداوم جذابیت طلا برای معامله‌گران؟

تقویم هفته آتی برای بازارهای جهانی پر از رویدادها و سخنرانی‌مهم است، از انتشار آمار تورم آمریکا گرفته تا سخنرانی کریستین لاگارد.

دبیر خبر(دبیر خبر)

1401/02/05 | 00:02

نظری ثبت نشده

تداوم جذابیت طلا برای معامله‌گران؟

به گزارش گلدنیوز به نقل از اقتصادنیوز، پس از رسیدن اونس طلا به ۲هزار دلار در ابتدای هفته پیش، طلا یک تداوم پیش بینی شده را در سقوط آزاد چند ده دلاری را تجربه کرد. 

تداوم جذابیت طلا برای معامله‌گران؟

شان لوسک ، یکی از مدیران بازرگانی والش،  در این باره به کیتکو نیوز گفت :«طلا به بالاترین حد جدید خود رسیده و تثبیت شده است. این فلز در حال حاضر، به دلیل افزایش شاخص دلار در حال نقد شدن است. هرگونه کاهش در قیمت طلا و نقره می‌تواند فرصت خوبی برای خریداران به شمار آید.»

معاملات آتی طلای کامکس در ژوئن 1937.90 دلار بود که 64 دلار نسبت به بالاترین رقم مشاهده شده در اوایل روز دوشنبه هفته گذشته کاهش داشت.

اورت میلمن، کارشناس فلزات گرانبهای Gainesville Coins بر این باور است: این الگوی طلا در چند ماه گذشته بسیار غالب بوده است.

میلمن تاکید می‌کند: «هر بار که طلا به سطح مقاومت بالایی می رسد، تمایل به فروش در بازار ایجاد می‌شود. پویایی های مشابهی زمانی اتفاق می افتد که به سطوح حمایتی خود سقوط می کند.»

یک نشانه بسیار دلگرم کننده این بار این است که طلا می تواند همزمان با افزایش نرخ دلار و بازده اوراق قرضه بالای 1900 دلار در هر اونس نگه داشته شود. میلمن تاکید می‌کند: «با افزایش بازده اوراق قرضه، طلا جذابیت کمتری پیدا می‌کند.»

IMG_20220425_071056_502

انتهای پیام/

اخبار صنعت طلا و جواهر در استان ها:

برتر

قیمت طلا

تحلیل بازار طلا

اونس طلا

اخبار مرتبط


نظرات

نظردهی

دیدگاهی ثبت نشده نظر تو چیه؟

کامنتی برای این پست وجود ندارد

برترین مطالب

لیست قیمت