طلا در بازاری راکد

طلا در بازاری راکد

رئیس انجمن طلا و جواهر خراسان رضوی گفت: قیمت طلا و سکه در بازار داخلی از ۲۹ مرداد تا امروز سیر نزولی سه درصدی را تجربه کرده که این نوسانات تقریبا طبیعی است. به طور کلی در حال حاضر بازار طلا و سکه راکد است.

دبیر خبر(دبیر خبر)

1401/06/14 | 00:06

نظری ثبت نشده

طلا در بازاری راکد

شهرام مرصعی در خصوص وضعیت کنونی بازار طلا و سکه اظهار کرد: اگرچه انتشار اخبار برجامی در کوتاه‌مدت بر قیمت طلا و  سکه بی تاثیر نیست اما تصور من این است که بازار به اخبار تکراری برجام در بلندمدت عکس‌العمل خاصی نشان نخواهد داد.  متاسفانه اخبار برجامی بیشتر از منابع ناموثق است که بیشتر حالت شایعه دارد که چندان قابل اعتماد نیست.

 به گزارش پایگاه خبری جهان طلا(گلدنیوز)،وی افزود: در این میان اخبار مهم داخلی اوضاع اقتصاد کشور بر قیمت دلار و طلا تاثیر خواهد گذاشت و نباید به لحاظ اقتصادی دل به برجام بست. به نظرم اخبار داخلی بر بازار بسیار موثر است و حتی از خبرهای برجامی کاری‌تر عمل می‌کند. همچنین از آنجایی که اقتصاد ما برخی نوسانات را تجربه می‌کند، بنابراین اخبار ناخوشایند بر بازار تاثیر می‌گذارد.  

رئیس انجمن طلا و جواهر خراسان رضوی با اشاره به وضعیت کنونی بازار طلا و سکه گفت: در حال حاضر بازار طلا و سکه راکد و خرید و فروش آن کاهش یافته است. به نظر بنده این وضعیت تا اوایل مهر ادامه خواهد داشت.

ایسنا

انتهای پیام/

اخبار صنعت طلا و جواهر در استان ها:

برتر

قیمت طلا

شهرام مرصعی

انجمن طلا و جواهر مشهد

اخبار مرتبط


نظرات

نظردهی

دیدگاهی ثبت نشده نظر تو چیه؟

کامنتی برای این پست وجود ندارد

برترین مطالب

لیست قیمت