لاکچری بازها بخوانند!

لاکچری بازها بخوانند!

شرکت CAVIAR با ارائه نسخه لوکس از گوشی های سامسونگ، آنها را به گرانترین گوشی های این شرکت تبدیل کرده است.

دبیر خبر(دبیر خبر)

1401/06/22 | 00:06

نظری ثبت نشده

لاکچری بازها بخوانند!

به گزارش گلدنیوز، شرکت روسی Caviar که به عنوان طراح و سازنده گوشی‌ها و لوازم جانبی‌های لاکچری و لوکس در جهان شناخته می‌شود با ارائه نسخه‌های محدود و لوکس از گوشی های سامسونگ توانسته آنها را به گران ترین گوشی های این برند کره‌ای تبدیل کند.

گلکسی زد فلیپ ۳ نسخه Catrina Calavera به بدنه‌ای از تیتانیوم و خاتم طلای 18 عیار مجهز شده است. روی بدنه این گوشی طرح گل رز وجود دارد که از مواد کامپوزتی بادوام و سبک در رنگ‌های قرمز و سبز به همراه حکاکی لیزری ساخته شدند. روی پشت این گوشی طرح جمجمه ویژه نیز به چشم می‌خورد. از سایر بخش‌های بدنه می‌توان به ریخته‌گری جمجمه از طلای سفید 18 عیار و قاب تزئینی از طلای 18 عیار منبت‌کاری شده با زمرد، یاقوت و یاقوت کبود اشاره کرد.

لاکچری بازها بخوانند!

شرکت روسی caviar در مجموع 419 سنگ قیمتی روی این گوشی استفاده کرده است. از سنگ‌های قیمتی استفاده شده در این گوشی می‌توان به یاقوت کبود (125 عدد 1.5 میلی‌متر، سه عدد 2 میلی‌متر) یاقوت (130 عدد 1.5 میلی‌متر، 2 عدد 2 میلی‌متر) زمرد ( 145 عدد 1.5 میلی‌متر) و الماس (14 عدد 2 میلی‌متر) اشاره کرد. همچنین روی این گوشی جمجمه نقاشی شده با دست با مینای جواهرات نیز وجود دارد.

شرکت caviar فقط 20 نسخه از گلکسی زد فلیپ 3 نسخه Catrina Calavera را ساخته که عدد 20 در سنت مایاها عدد شانس محسوب می‌شود. نسخه لوکس این گوشی تاشو سامسونگ 52 هزار و 590 دلار برابر با 1 میلیارد و ۵۷۸ میلیون تومان قیمت دارد.

گلکسی زد فولد 3 نسخه Ragnarok

گلکسی زد فولد ۳ نسخه Ragnarok یکی دیگر از گران قیمت ترین گوشی های سامسونگ در جهان محسوب می‌شود. این گوشی به بدنه‌ای با تیتانیوم سیاه شده، مواد کامپوزیت سیاه و حکاکی لیزی مجهز شده است. روی بدنه پشتی این گوشی جمجمه‌ای با تیتانیوم صیقلی و منبت‌کاری شده با یاقوت به چشم می‌خورد. همچنین طراحان طرح آتش نقاشی شده با دست با مینای جواهرات قرمز و یک قاب تزئینی را نیز برای این گوشی در نظر گرفتند.

لاکچری بازها بخوانند!

شرکت caviar فقط 99 نسخه از گلکسی زد فولد 3 نسخه Ragnarok را طراحی کرده که عدد 9 در اساطیر اسکاندیناوی یک عدد مقدس محسوب می‌شود. قیمت هر نسخه از این گوشی 12 هزار و 850 دلار برابر با ۳۸۶ میلیون تومان اعلام شده است.

گلکسی زد فولد 4 نسخه Golden Meteor

گلکسی زد فولد ۴ نسخه Golden Meteor به بدنه‌ای از آلیاژ جواهرات دوبل آبکاری شده‌ی طلا مجهز شده است. طراحان ذرات شهاب سنگ‌ها را روی بدنه این گوشی استفاده کردند که بسیار خاص هستند و هر کدام از هندسه منحصربه‌فردی بهره می‌برند. همچنین لوگوی خاویار روی تیتانیوم به رنگ طلایی حکاکی شده و قاب‌های تقویت‌کننده با روکش طلا 24 عیار نیز روی بدنه این گوشی قرار گرفته‌اند.

تصاویر | گوشی‌های لاکچری و خاص سامسونگ برای ثروتمندان سخت‌پسند!

شرکت روسی caviar فقط 29 نسخه از گلکسی زد فولد 4 نسخه Golden Meteor را طراحی کرده که قیمت هر نسخه 10 هزار و 950 دلار برابر با ۳۲۹ میلیون تومان است.

گلکسی S22 اولترا نسخه Titanium

گلکسی S22 اولترا نسخه Titanium در بخش بالایی از بدنه‌ای با تیتانیوم سخت شده با روکش ساتن و در بخش پایین از کربن سیاه بهره می‌برد.

تصاویر | گوشی‌های لاکچری و خاص سامسونگ برای ثروتمندان سخت‌پسند!

نسخه محدود این گوشی فقط در 99 دستگاه با رنگ فانتوم سیاه به بازار عرضه شده که قیمت هر دستگاه حدود 7 هزار و 610 دلار برابر با ۲۲۸ میلیون تومان است.

گلکسی S22 اولترا نسخه Bird of Prey

در پایان لیست گران قیمت ترین گوشی های سامسونگ در جهان به گلکسی S22 اولترا نسخه Bird of Prey می‌رسیم. این گوشی در بخش بالا از الگوی پر زیبا، آلیاژ جواهرات دوبل آبکاری شده با طلای 24 عیار و در بخش پایین نیز از پوست تمساح بژ بهره می‌برد.

لاکچری بازها بخوانند!

این نسخه ویژه از گلکسی S22 اولترا فقط در 99 نسخه عرضه شده که قیمت هر نسخه 8 هزار و 30 دلار برابر با ۲۴۱ میلیون تومان است.

خبرآنلاین

انتهای پیام/

اخبار صنعت طلا و جواهر در استان ها:

ترند

پیشنهاد ویژه

گلکسی

گوشی های سامسونگ

اخبار مرتبط


نظرات

نظردهی

دیدگاهی ثبت نشده نظر تو چیه؟

کامنتی برای این پست وجود ندارد

برترین مطالب

لیست قیمت