در پلت‌فرم‌های داخلی ثبت نام کنید مجوز کسب و کار بگیرید!

در پلت‌فرم‌های داخلی ثبت نام کنید مجوز کسب و کار بگیرید!

طبق گفته وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات کسب و کارهای دیجیتال با ثبت نام در پلت‌فرم‌های داخلی مجوز فعالیت را دریافت می کنند.

دبیر خبر(دبیر خبر)

1401/08/16 | 00:08

نظری ثبت نشده

در پلت‌فرم‌های داخلی ثبت نام کنید مجوز کسب و کار بگیرید!

 عیسی زارع پور با انتشار پستی در یک پیام‌رسان داخلی با بیان اینکه برای کسب و کارها بسته‌های ویژه‌ای پیش بینی شده است، اظهار کرد: مخصوصا برای کسانی که در پلت‌فرم‌ های خارجی فعالیت می‌کردند و به عبارتی برای شخصی که در خانه خود کسب و کار خانگی داشت و کالایی را می‌خرید و از بازار بزرگ تهران با قیمت عمده فروشی تهیه می کرد و در خانه خود از بستر شبکه مجازی برای تبلیغ این کالا ها استفاده می‌کرد، بسته‌های ویژه ای پیش بینی شده است.

در پلت‌فرم‌های داخلی ثبت نام کنید مجوز کسب و کار بگیرید!

به گزارش گلدنیوز ، زارع پور افزود: حتی شخصی که در خانه خود به ارائه خدمات می پرداخت، همین که وارد پلت‌فرم‌های داخلی شوند، نگرانی‌هایی در زمینه مجوز دارند ما در اینجا تدبیری با هماهنگ وزارت اقتصاد درنظر گرفته ایم که هر کسی در پلت‌فرم‌ های مشمول فعالیت و کسب و کار خود را راه‌اندازی کند، ثبت نامش در پلت‌فرم به منزله دریافت مجوز از درگاه ملی مجوز است.

زارع پور ادامه داد: ثبت نام هم آنلاین و برخط است و احتمالا چند قلم اطلاعات درگاه ملی مجوز می خواهد که باید دریافت کنند و درصورت بارگذاری اطلاعات مجوز را دریافت می کنند برای  کسب و کارهای ثبت محور که بیشتر کسانی که در این دسته قرار می گیرند همه آن ها مشمول می شوند.

گفتنی است آیین نامه حمایت  از کسب و کارهای دیجیتال هفته گذشته با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات رونمایی شد.

ایسنا

انتهای پیام/

اخبار صنعت طلا و جواهر در استان ها:

ترند

پلت‌فرم‌های داخلی

کسب و کارهای دیجیتال

مجوز کسب‌وکارهای اینترنتی

اخبار مرتبط


نظرات

نظردهی

دیدگاهی ثبت نشده نظر تو چیه؟

کامنتی برای این پست وجود ندارد

برترین مطالب

لیست قیمت