فروش 10 هزار قطعه ربع سکه در بورس

فروش 10 هزار قطعه ربع سکه در بورس

تعداد ۱۰ هزار و ۲۰۵ قطعه ربع سکه بهار آزادی در پنجمین روز از مرحله دوم عرضه گسترده ربع سکه بهار آزادی در بورس کالا، تا قیمت هشت میلیون و ۳۰۱ هزار تومان به متقاضیان فروخته شد.

طیبه شهبازی(نویسنده)

1401/11/11 | 00:11

نظری ثبت نشده

فروش 10 هزار قطعه ربع سکه در بورس

به گزارش گلدنیوز به نقل از بانک مرکزی، عرضه چندین قطعه ربع سکه طلای بهار آزادی در بورس کالا در این مرحله به صورت گواهی سپرده ناپیوسته بوده و فرآیند کشف قیمت جدید در عرضه مربوطه هم به صورت ثبت سفارش دفتری با قیمت‌های مختلف است.

مطابق شرایط عرضه ربع سکه طلا در بورس کالا، همه اشخاص حقیقی بالای ۱۸ سال دارای کد ملی می‌توانند حداقل یک قطعه و حداکثر پنج قطعه ربع سکه طلای بهار آزادی را خریداری کنند.

خریداران می توانند پنج روز کاری پس از خرید سکه در بورس کالا، به خزانه بانک رفاه مراجعه کرده و با ارائه اسناد مربوط به بورس، به صورت فیزیکی معادل سکه‌های خریداری شده را تحویل بگیرند.

فروش 10 هزار قطعه ربع سکه در بورس

بیشتر بخوانید:

حراج ربع سکه در بورس

پیش بینی قیمت سکه / از ربع سکه های بورسی تا خبرهای اروپایی

بانک مرکزی همچنین در نامه‌ای به شرکت بورس کالای ایران تاکید کرد، مبلغ ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده در قیمت کشف شده معاملات گواهی سپرده کالایی سکه طلای ربع بهارآزادی خزانه بانک رفاه، محاسبه شده است؛ بر این اساس مبلغ دیگری با عنوان هزینه مالیات بر ارزش افزوده از متقاضیان اخذ نمی‌شود.

انتهای پیام/

اخبار صنعت طلا و جواهر در استان ها:

برتر

بورس

بانک مرکزی

سکه طلا

ربع سکه

اخبار مرتبط


نظرات

نظردهی

دیدگاهی ثبت نشده نظر تو چیه؟

کامنتی برای این پست وجود ندارد

برترین مطالب

لیست قیمت