قیمت دلار در دولت رئیسی

قیمت دلار در دولت رئیسی

پیش بینی روند بازار ارز در آخرین روزکاری

دبیر خبر(دبیر خبر)

1400/05/06 | 00:05

نظری ثبت نشده

قیمت دلار در دولت رئیسی

به گزارش گلدنیوز به نقل از اقتصاد نیوز افزایش قیمت دلار انتظارات متفاوتی را برای معامله گران دلار ایجاد کرده است. عده ای انتظار دارند که قیمت این ارز به صعود خود تا اواسط مردادماه ادامه دهد و دسته دیگری معتقدند، در روزهای آتی، اسکناس آمریکایی دچار افت قیمت خواهد شد. انتظار هر دو گروه بیشتر بر مبنای باورها و اعتقادات سیاسی شکل گرفته است.

صعودی های بازار باور دارند که قیمت دلارپیش از آغاز به کار دولت سیزدهم سیر افزایشی گرفته است و با آغاز کار ابراهیم رییسی در مسیر نزولی قرار خواهد گرفت. این در حالی است که گروه دوم معتقدند، دولت دوازدهم در آخرین روزهای کاری خود قصد دارد یکبار دیگر نوسان گیران ارزی را دچار ضرر سنگین کند. از نگاه این دسته، به احتمال زیاد، بازارساز طی روزهای آتی عرضه ارز خود را بالا خواهد برد و زمینه ساز نزول کانالی قیمت اسکناس آمریکایی خواهد شد.

رمز برگشت دلار به جاده نزول

دسته دیگری از معامله گران اعتقاد دارند که نوسانات روزهای اخیر ارتباطی با انتظارات سیاسی داخلی نداشته است و بیشترناشی از به تعویق افتادن لغو تحریم ها بوده است. دسته اخیر اعتقاد دارند، روند افزایشی قیمت دلاربه تدریج ادامه خواهد یافت و برای اینکه این ارز از مسیر صعودی خارج شود، باید ابهامات در مورد آینده مذاکرات هسته ای برطرف شود.

نگاه معامله گران فنی به آینده دلار

بازیگران فنی دسته دیگری از معامله گران هستند که بیشتر از اتفاقات و اخبار سیاسی به روند قیمت ها دقت دارند. آن ها باور دارند، دلار برای ادامه حرکت افزایشی خود نیاز دارد که از محدوده مقاومتی 25 هزار و 200 تومان عبور کند. برای اینکه فروشندگان نیز در بازار قدرت را به دست بگیرند، دلار باید حمایت 24 هزار و 800 تومانی را از دست بدهد.

انتهای پیام/

برچسب:

پیش بینی بازار

آینده قیمت دلار

اخبار مرتبط


نظرات

نظردهی

دیدگاهی ثبت نشده نظر تو چیه؟

کامنتی برای این پست وجود ندارد

برترین مطالب

لیست قیمت