هراس موقت معامله گران ارزی

هراس موقت معامله گران ارزی

افت قابل توجه اکثر سهم های پتروشیمی در بازار سهام موجب شد که روز یک شنبه برای قیمت دلار سیگنال نزولی به بازار ارز ارسال شود.

دبیر خبر(دبیر خبر)

1400/06/08 | 00:06

نظری ثبت نشده

هراس موقت معامله گران ارزی


به گزارش گلدنیوز به نقل از اقتصادنیوز، اسکناس آمریکایی سرانجام اصلاح قیمتی را تجربه کرد و از فاز صعودی خارج شد. اکنون سوال مهم معامله گران ارزی این است که موج اصلاحی دلار چه زمانی به پایان خواهد رسید. دیروز حداقل خریداران دلار برای ورود دوباره به بازار هراس داشتند و عنوان می کردند تا از جریان ورود تقاضای جدید به بازار اطمینان پیدا نکنند، موقعیت خرید نخواهند گرفت.

 معامله گران ارزی

برخی از معامله گران ارزی عنوان می کردند که اولین پله خرید و برگشت خود به بازار را زیر کانال ۲۷ هزار تومان تعریف کرده اند. این در حالی بود که دسته دیگری عنوان می کردند، اگر بازار بار دیگر به بالای محدوده ۲۷ هزار و ۸۰۰ تومان برگردد، خریدار خواهند شد. در مقابل، به نظر می رسد در صورت تثبیت دلار زیر محدوده ۲۷ هزار و ۸۰۰ تومانی، فروش ها در بازار ادامه و شدت پیدا خواهد کرد.

سرنوشت صعود و نزول ارز در روز دوشنبه

عده ای از معامله گران ارزی نیز باور داشتند که بازار ارز علامت صعود یا نزول در روز دوشنبه را از بازار سهام دریافت خواهد کرد. این عده اعتقاد داشتند افت قابل توجه اکثر سهم های پتروشیمی در بازار سهام موجب شد که روز یک شنبه سیگنال نزولی به بازار ارز ارسال شود. این گروه اعتقاد دارند که در صورت تکرار چنین وضعیتی در روز دوشنبه افت قیمت دلار ادامه پیدا خواهد کرد. سهم های پتروشیمی عموما به سهم های دلاری بازار شهره هستند و افزایش یا کاهش آن ها به معنای پیش بینی شرکت ها درباره آینده قیمت دلار در نظر گرفته می شود. روز یک شنبه در ابتدا بازار سهام نزولی شد و پس از آن بود که دلار افت اصلی خود را از ساعت ۱۲ ظهر به بعد آغاز کرد.

انتهای پیام/

اخبار صنعت طلا و جواهر در استان ها:

برتر

ارز

بورس

قیمت دلار

بازار ارز

اخبار مرتبط


نظرات

نظردهی

دیدگاهی ثبت نشده نظر تو چیه؟

کامنتی برای این پست وجود ندارد

برترین مطالب

لیست قیمت