بازار طلا با کاهش قیمت دلار همراه شد

طلا و سکه امروز ۱۳ اسفند ۱۴۰۲

قیمت طلا و سکه امروز با کاهش قیمت دلار همراه شد و در تمام قطعات و وزن‌ها با روند نزولی بازگشایی شد. روند افت حباب از روند کاهشی قیمت سکه پیشی گرفت.

دبیر خبر(دبیر خبر)

1402/12/13 | 13:12

نظری ثبت نشده

طلا و سکه امروز ۱۳ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش گلدنیوز، قیمت طلا و قیمت سکه امروز یکشنبه ۱۳ اسفند با روند کاهشی قیمت دلار همراه شد. هر چند کاهش قیمت‌ها در روز جاری منجر به تغییر کانال سکه نشد، اما در تمام قطعات و وزن‌ها روند نزولی را به همراه داشت. امروز تلرانس کاهش قیمت سکه در محدوده ۱۰ تا ۱۵۰ هزار تومانی است اما افت حباب سکه از ۵۰ تا ۲۰۰ هزار تومان نوسان دارد.

گفتنی است امروز بازارهای جهانی در تعطیلات پایانی هفته قرار دارند و انس جهانی روی رقم ۲۰۸۲ دلاری ثابت است.

امروز هر گرم طلا ۱۸ عیار مانند روز قبل رشد قیمت را تجربه کرد. هر گرم طلا ۱۸ عیار که روز قبل تا ۲,۹۹۰,۷۰۰ (دو میلیون و نهصد و نود هزار و هفتصد ) تومان رسیده بود، امروز - یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲ مصادف با ۰۳ مارچ ۲۰۲۴ - با رشد ۰.۱۱ درصدی به ۲,۹۹۴,۲۰۰ (دو میلیون و نهصد و نود و چهار هزار و دویست ) تومان رسید.


پیش بینی قیمت طلا را از
سایت بازار طلا (گلدنیوز) دنبال کنید.

سکه امامی کمترین کاهش قیمت را دارد

سکه امامی امروز یکشنبه ۱۳ اسفند با کاهش ۱۰ هزار تومانی با قیمت ۳۴ میلیون و ۵۰۴ هزار تومانی در حال معامله است. قیمت سکه‌ بهار افت ۱۰۵ هزار تومانی دارد و روی قیمت ۳۲ میلیون و ۴۱۵ هزار تومانی ایستاده است.

گفتنی است امروز نیم‌سکه و ربع سکه هر یک با کاهش ۱۰۰ هزار تومانی به ترتیب با قیمت ۱۹ میلیون و ۱۵۰ هزار تومانی و ۱۲ میلیون و ۱۵۰ هزار تومانی در حال معامله هستند. سکه گرمی با کاهش ۵۰ هزار تومانی با رقم ۶ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان معامله می‌شود.

امروز سکه امامی برخلاف رشد قبلی با افت قیمت روبرو بوده است، بطوری که سکه امامی که روز قبل تا ۳۴,۵۰۰,۰۰۰ (سی و چهار میلیون و پانصد هزار) تومان رسیده بود، امروز - یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲ مصادف با ۰۳ مارچ ۲۰۲۴ - با کاهش ۰.۵۸ درصدی به ۳۴,۳۰۰,۰۰۰ (سی و چهار میلیون و سیصد هزار) تومان رسید.


پیش بینی قیمت سکه را از سایت گلدنیوز دنبال کنید.


قیمت طلا در لحظه نگارش این گزارش کاهشی است. هر مثقال طلای ۱۸ عیار کاهش ۴۸ هزار تومانی دارد و با رقم ۱۲ میلیون و ۹۰۳ هزار تومانی در حال معامله است. هر گرم طلای ۱۸ عیار با افت ۱۴ هزار و ۱۰۰ تومانی روی رقم دو میلیون و ۹۷۶ هزار تومانی ایستاده است. قیمت طلای دست دوم نیز با رقم دو میلیون و ۹۳۶ هزار تومانی در حال معامله است.

حباب سکه روز یکشنبه با روند قیمت در توازن قرار داشت. حباب سکه‌‌ امامی ۵۵ هزار تومان، سکه بهار ۱۵۱ هزار تومان، نیم‌سکه ۱۸۳ هزار تومان، ربع سکه ۱۶۷ هزار تومان و سکه گرمی ۵۸ هزار تومان کاهش دارد.

تجارت نیوز/ دنیای اقتصاد

انتهای پیام/

اخبار صنعت طلا و جواهر در استان ها:

سکه

شمش طلا

دلار

بازار طلا و ارز

اخبار مرتبط


نظرات

نظردهی

دیدگاهی ثبت نشده نظر تو چیه؟

کامنتی برای این پست وجود ندارد

برترین مطالب

لیست قیمت